Nasza oferta

Oferujemy rozwiązania oparte na badaniach, ale nie przywiązujemy się do metod osiągania tych rozwiązań. Mamy specjalistów od metodologii jakościowych i ilościowych, ale nie upieramy się przy wyższości jednej metodologii nad drugą.

Nie mamy centrali, która nakazywałaby nam sprzedawać konkretne produkty, ani żadnego dyktatu finansowego zmuszającego nas do osiągania określonego zysku. Mamy za to umiejętności i doświadczenie, by tworzyć nowe sposoby badań i metodologii ukierunkowanych na złożone lub rzadkie problemy Klientów. Jeśli trzeba, połączymy techniki, środowiska badawcze, technologie i kryteria doboru respondentów, aby zdobyć niezbędne informacje.

Przy tak elastycznym podejściu, różnorodność zlecanych nam projektów nie jest niczym zaskakującym. Dla kilku głównych Klientów prowadzimy badania w ramach Rozwoju Nowego Produktu (NPD), realizujemy testy pozycjonowania, nowych opakowań, badamy zarządzanie kategorią, realizujemy projekty typu U&A oraz Segmentacyjne, prowadzimy Mystery Shoppera, wykonujemy Pomiar Satysfakcji Klienta w handlu (CSM), mamy też specjalne narzędzia softwarowe do komputerowego/on-line badania Conjoint (Choice Based i Adaptive) oraz narzędzia modelowania rynku.

Prowadzimy wywiady w domach w punktach centralnych, w miejscu pracy, wywiady exit polls i w trakcie zakupów, z dzienniczkami, wywiady z ankietami papierowymi oraz elektronicznymi, a także wszystkie możliwe kombinacje powyższych - zrobimy wszystko, co konieczne, by dotrzeć do właściwych respondentów!