Kinoulty Research Wielka Brytania

Ponieważ Wielka Brytania to jeden z naszych głównych obszarów współpracy, otworzyliśmy siedzibę Kinoulty Research w Wielkiej Brytanii, by zapewnić swego rodzaju “biuro obsługi klienta” polskiego i irlandzkiego oddziału spółki i umożliwić firmom z Wielkiej Brytanii zainteresowanym przeprowadzeniem badań w tych krajach bliższy i łatwiejszy kontakt z nami oraz dostęp do naszego doradztwa.  

Jednocześnie, mając na uwadze bogate doświadczenie Dominica w badaniach rynku brytyjskiego, nie odżegnujemy się od prowadzenia projektów lokalnie... Oferujemy zarówno badania jakościowe jak i ilościowe o zasięgu ogólnokrajowym.

Pracujemy w takich branżach jak FMCG (w tym rynek środków higieny osobistej), branża alkoholowa oraz rynek napojów bezalkoholowych, branża medyczna, rynek usług kateringowych, a także usług finansowych oraz sprzedaży detalicznej.

Gdy jest to metodologicznie i organizacyjnie uzasadnione, aby obniżyć koszty ponoszone przez naszych Klientów, korzystamy z naszego biura w Polsce i tam przetwarzamy dane, stamtąd prowadzimy web hosting, itd. 

Nasze biuro w Wielkiej Brytanii pracuje zgodnie ze standardami jakości Esomar, MRS i MII.

Kinoulty Research UK,
Clarendon House
52 Cornmarket
Oxford
OX1 3HJ

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z Dominkiem Kinoulty.

Tel: 077 25877831

Dominic@Kinoulty.com