Jak pracujemy

To, co inni uważają za badania - proces zbierania informacji - jest dla nas mniej ważne niż myślenie, które wykonujemy przed i po tym procesie.

Przed Podczas Po
Czy ten przedmiot/kwestię można zbadać? Kontrola jakości: Co te dane nam mówią?
Jakie decyzje mają być podjęte na podstawie wyników? Szczegółowe szkolenie koordynatorów i ankieterów Które grupy konsumentów zachowują się lub myślą inaczej i dlaczego?
Kto dostarczy nam potrzebnych odpowiedzi? Sprawdzenie kwoty próby Jakie są konsekwencje tych wyników?
Jak znaleźć tych ludzi? Back-check telefoniczny jeszcze w trakcie realizacji projektu Jaki sposób będzie najlepszy dla zakomunikowania tych wyników Klientowi?
Czy uzyskamy odpowiedź w standardowej metodologii, czy stworzymy nowe podejście? Wielokrotne potwierdzenie jakości ankiety i wywiadu Jakie działania zarekomendujemy Klientowi na podstawie wyników badania?
  Algorytmy dla wprowadzonych danych, aby wykluczyć anomalie Czy można było ten projekt zrobić lepiej?

Jesteśmy znani z kreatywności i elastyczności; mamy wiele sprawdzonych narzędzi badawczych, ale nie zakładamy, że dzięki nim otrzymamy odpowiedź na wszystkie pytania. Aby uzyskać optymalne rozwiązania, łączymy metodologie ilościowe z jakościowymi, wywiady bezpośrednie z internetowymi, czy badania konsumenckie z B2B.

Mamy niską rotację pracowników - większość pracuje w firmie od ponad 5 lat - mamy więc "bank" wiedzy i doświadczenia nie tylko z projektami i Klientami, lecz także z pracą zespołową. Realizacja projektów w terminie, w ramach budżetu i zgodnie z najwyższymi standardami kontroli jakości nie jest u nas indywidualnym zadaniem - to zadanie wszystkich pracowników: nikt u nas nie mówi "to nie mój problem".

Nasza firma ma dwa motta: "Żadnych kłamstw, żadnego kitu, żadnych wymówek" oraz "Nigdy nie obiecuj tego, czego nie możesz wykonać, ale zawsze wykonaj to, co obiecałeś".